Galactic Fight

Wkrocz do świata Wojny Międzyplanetarnej! Stań się przedstawicielem jednej z ras i zniszcz swoich wrogów!


#1 2009-09-13 17:37:52

Achmed

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 32
Punktów :   

Info

Aby zawalczyć trzeba wcześniej znaleźć przeciwnika, wątki które będą miały w tytule np. Szukam przeciwnika, (nick gracza) vs. ... będą usuwane. Gdy już znajdziemy przeciwnika piszemy co stawiamy, drugi gracz również, wygrany zabiera to co postawił rywal, oraz swój przedmiot

Walczyć może każdy przeciwko każdemu, kolejność pisania: wyzywający, przeciwnik, narrator.

W swoim poście piszemy 1/2 ruchy max. 3, nie piszemy od razu przebiegu całej walki tylko daną chwilę. Przykładowa tura:

Gracz X:
Wyciągam pistolet plazmowy, celuję i strzelam, jeśli zrobi unik ponownie strzelam.

Gracz Y:
Gdy zobaczyłem, że wyciąga pistolet byłem gotowy na zrobienie uniku, gdy oddawał drugi strzał starałem sie uniknąć, po czym wyjąłem choopa i zacząłem na niego biec.

Narrator:
Gracz X podczas próby oddania kolejnego strzału broń sie przegrzała i nie nadaje sie do użytku (tylko w tej walce), Gracz Y trafił Gracza X z dużą siłą
Gracz X 80% HP
Gracz Y 100 % HP


Imię: Achmed
Kasa: 0000
Rasa: CSM
Postać: Terminator
Broń: Rękawica Energetyczna, Sprzężony Bolter
Pancerz: Szturmowy
Statek: Statek Matka
Armia:
Jednostki:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cassandra-clare.pun.pl www.bukmacher.pun.pl www.pyrzyce.pun.pl www.waler-gym.pun.pl www.tmnt.pun.pl