Galactic Fight

Wkrocz do świata Wojny Międzyplanetarnej! Stań się przedstawicielem jednej z ras i zniszcz swoich wrogów!


#1 2009-09-13 17:52:04

Achmed

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 32
Punktów :   

Info

Wojny to już zupełnie co innego, różnią sie od Potyczek, czy Bitw.

Tutaj również najpierw trzeba znaleźć przeciwnika, w tym wypadku inną rasę, obie rasy ustalają kto będzie walczył, potem zostaną wylosowane pary, ponieważ gdyby wszyscy pisali w jednym wątku to byłby "sajgon" a nie wojna, ten kto wygra z danej pary "przechodzi dalej", potem zostaną wylosowane kolejne pary, jeśli będzie nierówna ilość to w jednym wątku będzie 2 wojowników z tej samej rasy, walczących przeciwko drugiej rasie.
Bronie i inne rzeczy zniszczone podczas wojny nie nadają sie do użytku podczas innych walk. Podczas wojny można używać naszych jednostek, pojazdów, wystarczy napisać w swoim poście co one robią.

Przykładowa tura:
...
Tau:
Wypuszczam moje sondy snajperskie, które ukrywają sie w koronach drzew, czołg sky ray, który czeka na przeciwnika, gdy ten sie zbliży rozpoczyna ostrzał. Ja sam wyciągam karabin impulsowy i czekam.

Ork:
Moje oddziały rębaczy idą w drugiej linii, w pierwszej natomiast pancerwały, które strzelają w przeciwnika i jego jednostki. Ja siedzę w wieżyczce pancerfury i czekam aż podjedziemy bliżej, gdy przeciwnik rozpocznie atak rozdzielamy sie, po czym rozpoczynamy szarżę, gdy podjedziemy blisko wyskakuję z moim big choopa i atakuję gracza.

Narrator:
Po ataku sky raya zginęło 3 rębaczy i 1 pancerwał, gdy sie rozdzieliliście rębacze pobiegli w stronę sond, lecz zniszczyli je wraz z operatorem. Ork podjechałeś blisko i rozpocząłeś szarżę wraz z kompanami, czołg sky ray zaatakował was od tyłu lecz szybko został unieszkodliwiony (tzn. zniszczony).

...


Imię: Achmed
Kasa: 0000
Rasa: CSM
Postać: Terminator
Broń: Rękawica Energetyczna, Sprzężony Bolter
Pancerz: Szturmowy
Statek: Statek Matka
Armia:
Jednostki:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-em-pbf.pun.pl www.zaxirpbf.pun.pl www.malaguti.pun.pl www.forumofmaster.pun.pl www.sojuszdiablo.pun.pl